Znajdujesz się w: Strona główna / Aktualności

Zapraszam do obejrzenia strony MZKS Orlęta pokonały Olimpię Grudziądz - Aktualności - Aleksandrów Kujawski.

Pobierz PDF

Aktualności

2014-10-22

MZKS Orlęta pokonały Olimpię Grudziądz

W obecności około 400 widzów podopieczni trenera Durdy pewnie pokonali rezerwy Olimpii Grudziądz 4:1. Pierwsza bramka padła już w 4. minucie. Zdobył ją Nowasielski. Co prawda goście zdołali wyrównać w 8. minucie, ale było to wszystko na co było ich stać w tym meczu. Kolejne bramki dla Orląt padły również w pierwszej połowie, a zdobyli je kolejno: Mrówczyński (19'), Czułkowski(28') i Witucki (40'). Dwie asysty zanotował najlepszy podający w drużynie Mariusz Żywica.

Goście z Grudziądza byli zespołem zdecydowanie słabszym, ustępowali na boisku Orlętom niemal we wszystkim. W drugiej połowie stworzyli tak naprawdę tylko jedną groźną sytuację, ale kapitalnie interweniował Kościelecki, zbijając piłkę na rzut rożny. W 71. minucie meczu, wydaje się, że niesłusznie sędzia ukarał Wituckiego drugą żółtą kartką i usunął z boiska. Bardzo dobre zawody rozegrał Patryk Stasiak, u którego nie widać już śladu po niedawnej kontuzji, której nabawił się w meczu z Zawiszą II Bydgoszcz.

Podopieczni trenera Dariusza Durdy po tym zwycięstwie awansowali na szóstą pozycję w lidze. Teraz przed naszym zespołem mecz z Cuiavią w Inowrocławiu. Będzie to doskonała okazja, aby przełamać passę nie do końca udanych meczów wyjazdowych i przywieźć korzystny wynik z Inowrocławia.

skład Orląt: Kościelecki - Jakubiec (55' Żywica Mateusz), Śmieszny (62' Sąsała), Brochocki, Stasiak - Czułkowski, Brzeziński (kpt.) - Witucki, Mrówczyński, Żywica Mariusz (74' Oczki) - Nowasielski (74' Witkowski).

inf. i fot.: MZKS Orlęta