Harmonogram Rozgrywek
Kolejka | Data | Godzina | Drużyna A | Drużyna B | Wynik |
I | 18.11.2018 | 10:00 | Spółdzielnia Mieszkaniowa | Spektrum | 1-7 |
|
|
| Dwa plus Dwa | Orlik | 0-10 |
|
|
| TKKF Rywal II | Buszmeni | 2-8 |
|
|
| PEC | Piast Bądkowo | 3-7 |
|
|
| TTS Łazieniec | - | Przerwa |
|
|
| Kujawiak | Urząd Miejski | 6-4 |
II | 25.11.2018 | 10:00 | Piast Bądkowo | - | Przerwa |
|
|
| Buszmeni | PEC | 1-7 |
|
|
| Orlik | TKKF Rywal II | 10-0 |
|
|
| Spektrum | Dwa plus Dwa | 9-1 |
|
|
| Urząd Miejski | Spółdzielnia Mieszkaniowa | 3-7 |
|
|
| Kujawiak | TTS Łazieniec | 9-1 |
III | 02.12.2018 | 10:00 | Dwa plus Dwa | Urząd Miejski | 3-7 |
|
|
| TKKF Rywal II | Spektrum | 0-10 |
|
|
| PEC | Orlik | 2-6 |
|
|
| - | Buszmeni | Przerwa |
|
|
| TTS Łazieniec | Piast Bądkowo | 0-10 |
|
|
| Kujawiak | Spółdzielnia Mieszkaniowa | 5-5 |
IV | 09.12.2018 | 10:00 | Buszmeni | TTS Łazieniec | 4-6 |
|
|
| Orlik | - | Przerwa |
|
|
| Spektrum | PEC | 6-0 |
|
|
| Urząd Miejski | TKKF Rywal II | 9-1 |
|
|
| Spółdzielnia Mieszkaniowa | Dwa plus Dwa | 2-1 |
|
|
| Kujawiak | Piast Bądkowo | 0-10 |
V | 16.12.2018 | 10:00 | TKKF Rywal II | Spółdzielnia Mieszkaniowa | 0-10 |
|
|
| PEC | Urząd Miejski | 5-1 |
|
|
| - | Spektrum | Przerwa |
|
|
| TTS Łazieniec | Orlik | 0-10 |
|
|
| Piast Bądkowo | Buszmeni | 10-0 |
|
|
| Kujawiak | Dwa plus Dwa | 4-3 |
VI | 13.01.2019 | 10:00 | Orlik | Piast Bądkowo | 5-5 |
|
|
| Spektrum | TTS Łazieniec | 2-0 |
|
|
| Urząd Miejski | - | Przerwa |
|
|
| Spółdzielnia Mieszkaniowa | PEC |
|
|
|
| Dwa plus Dwa | TKKF Rywal II | 5-2 |
|
|
| Kujawiak | Buszmeni | 8-2 |
VII | 20.01.2019 | 10:00 | PEC | Dwa plus Dwa | 1-1 |
|
|
| - | Spółdzielnia Mieszkaniowa | Przerwa |
|
|
| TTS Łazieniec | Urząd Miejski | 0-2 |
|
|
| Piast Bądkowo | Spektrum | 4-3 |
|
|
| Buszmeni | Orlik | 1-9 |
|
|
| Kujawiak | TKKF Rywal II | 8-2 |
VIII | 27.01.2019 | 10:00 | Spektrum | Buszmeni |
|
|
|
| Urząd Miejski | Piast Bądkowo |
|
|
|
| Spółdzielnia Mieszkaniowa | TTS Łazieniec |
|
|
|
| Dwa plus Dwa | - | Przerwa |
|
|
| TKKF Rywal II | PEC |
|
|
|
| Kujawiak | Orlik |
|
IX | 03.02.2019 | 10:00 | - | TKKF Rywal II | Przerwa |
|
|
| TTS Łazieniec | Dwa plus Dwa |
|
|
|
| Piast Bądkowo | Spółdzielnia Mieszkaniowa |
|
|
|
| Buszmeni | Urząd Miejski |
|
|
|
| Orlik | Spektrum |
|
|
|
| Kujawiak | PEC |
|
X | 10.02.2019 | 10:00 | Urząd Miejski | Orlik |
|
|
|
| Spółdzielnia Mieszkaniowa | Buszmeni |
|
|
|
| Dwa plus Dwa | Piast Bądkowo |
|
|
|
| TKKF Rywal II | TTS Łazieniec |
|
|
|
| PEC | - | Przerwa |
|
|
| Kujawiak | Spektrum |
|
XI | 17.02.2019 | 10:00 | TTS Łazieniec | PEC |
|
|
|
| Piast Bądkowo | TKKF Rywal II |
|
|
|
| Buszmeni | Dwa plus Dwa |
|
|
|
| Orlik | Spółdzielnia Mieszkaniowa |
|
|
|
| Spektrum | Urząd Miejski |
|
|
|
| Kujawiak | - | Przerwa |
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki. |
x |